.

.

Medicală primară 24 Ore de Alergie Relief Clorhidrat de Cetirizină 10 mg Comprimate, 365Count

Medicală primară 24 Ore de Alergie Relief Clorhidrat de Cetirizină 10 mg Comprimate, 365Count

RON 24.74

Suma
În stoc

Compara cu Zyrtec ingredient activ. 24-Ore ameliorarea simptomelor datorate pentru febra fânului sau alte alergii respiratorii : rinoree, strănut, mâncărimi lacrimarea ochilor, Mancarimi ale Nasului sau gâtului.Original puterea baza de Prescriptie medicala.Tratează atât în interior cât și în aer liber alergii.Ingredient activ : cetirizine hydrochloride USP 10 mg (Antihistaminic).Cetirizina acționează prin blocarea producerii de histamină, o substanță naturală, corpul tau produce în timpul unei reacții alergice.Pentru copii si adulti de 6 ani și mai în vârstă.Durere în gât.Curge nasul, care include colorate (și, eventual, gros) mucus.Febra (de obicei ruleaza mai mare pentru gripa vs. rece).Tuse/congestie în piept.Durere în tot corpul.Medicală primară Alergie Relief cetirizină oferă 24 de ore de alinare a simptomelor datorate pentru febra fânului sau alte respirator interioară și în aer liber, alergii, inclusiv nas înfundat, strănut, mâncărimi/lacrimarea ochilor, mancarimi de nas sau gât.Alergie Relief cetirizina este un original puterea baza de prescriptie medicala antihistaminic.Ingredientul activ cetirizină acționează prin blocarea producerii de histamină, o substanță naturală, corpul tau produce în timpul unei reacții alergice.Amelioreaza curge nasul, stranut, mancarimi de nas, gât, și ochii umezi din cauza febra fânului sau alte respirator superior interioară și în aer liber alergii.Cetirizina acționează prin blocarea producerii de histamină, o substanță naturală, corpul tau produce în timpul unei reacții alergice.

Caracteristicile declarate

Produse conexe