.

.

Membru Marca Loratadină 10 mg Antihistaminic (Compara cu Claritin), 400-Conta

Membru Marca Loratadină 10 mg Antihistaminic (Compara cu Claritin), 400-Conta

RON 39.98

Suma
În stoc

Compara cu Claritin Tablete ingredient activ. 24 De Ore De Relief Alergie.Non-Somnolent.Piscină interioară și în aer liber Alergii.Membru Marca Loratadină oferă 24 de ore de relief din interior și în aer liber alergii.Este un non-somnolent formulă care este testat in laborator si calitatea de asigurat.Fiecare comprimat conține 10 mg de loratadina.

Caracteristicile declarate

Produse conexe